Migrena TIR-ówki

Wróciłem właśnie z Bełchatowa

Niejedną TIR-ówkę boli dzisiaj głowa

PS. Wiedziałem, że są mapy rozmieszczenia radarów , ale przed chwilą dowiedziałem się o portalu lansującym rozmieszczenie przydrożnych płatnych panienek! Vide www.gdzietsoja.pl

Czego to chłopy nie wymyślą.

3 Komentarze

  1. Muzeum IV RP pragnie wyrazić swoje niezadowolenie z faktu iż Obywatel Bloger Zew dworuje sobie z jednego z najważniejszych problemów społecznych, na jakie zwracali uwagę budowniczowie IV RP jeszcze w czasach jej bujnego rozkwitu, tymczasowo zakłóconego bezprawnym przejęciem władzy przez reżim liberałów.

    Przypominamy, że na oburzające przestępstwo „biernego zachęcania do seksu”, które polega „na noszeniu przez kobiety kuszących strojów i mocnego makijażu w okolicach dróg”, błyskotliwie zwracał uwagę wybitny poseł Zawisza Artur.

    Warto tu zwrócić uwagę, że choć pan poseł – znany przecież ze swej skromności, subtelności i delikatności – nie sprecyzował dokładnie, okolic jakich dróg miałby dotyczyć mocny makijaż, to dla każdego prawdziwego patrioty oczywiście oczywiste jest, że w tym kontekście chodzić musiało o drogi rodne.

    W uzupełnieniu Muzeum IV RP informuje, że poseł Zawisza nie widział też najmniejszego problemu w odróżnieniu potencjalnego „biernego zachęcania do seksu” od zwykłej przechadzki skąpo ubranej kobiety z wymakijażowanymi mocno okolicami dróg:

    „Może się zdarzyć, że atrakcyjna dziewczyna wracająca w mini z dyskoteki zostanie zatrzymana przez policję, ale takie przypadki byłyby rzadkie. [...] wierzę też w doświadczenie policjantów, które pozwoli im odróżnić porządne kobiety od panien lekkich obyczajów.”

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.